Contact

Redactie
Postadres: Postbus 22693, 1100 DD  Amsterdam
Bezoekadres: Spaklerweg 53, 1114 AE  Amsterdam-Duivendrecht

Telefoon:
Redactie: 020-2105 410
Marketing: 020-2105 411
Adverteren: 020-2105 459
Truckstar Festival: 020-2105 411
Klantenservice: 020-8947 545

E-mail:
Redactie: redactie@truckstar.nl
Lezersvragen: lezers@truckstar.nl
Festival: festival@truckstar.nl
Familieberichten: familieberichten@truckstar.nl
Benelux Truckparade: truckparade@truckstar.nl
Truckstar Junior: junior@truckstar.nl
Miniaturen: miniaturen@truckstar.nl
Marketing: marketing@truckstar.nl
Adverteren: sales@newskoolmedia.nl
Roadcardshop: info@truck-shop.nl
Klantenservice: klantenservice@truckstar.nl

Abonnementen en klantenservice:

Zelf eenvoudig regelen: je kunt 24 uur per dag een adreswijziging doorgeven, een factuur opvragen en een niet ontvangen tijdschrift doorgeven via service.newskoolmedia.nl.

Voor vragen over abonnementen, betalingen, opzeggingen, welkomstgeschenken, artikelen en Roadcard:

• Telefoonnummer: 020-894 7545 (ma t/m vrij van 9:00 – 17:00 uur)
• E-mail: klantenservice@truckstar.nl. 
• Postadres: New Skool Media, Afdeling Klantenservice, Postbus 606, 7000 AP Doetinchem

Vanuit België bel je naar: 0031-20 894 5661

Adreswijzigingen dienen 3 weken voor uw verhuizing bij ons bekend te zijn.

Reeds verschenen nummers kunnen hier worden nabesteld.


Truckstar Festival

Voor vragen omtrent het Truckstar Festival adviseren wij een e-mail te sturen naar festival@truckstar.nl of te bellen met 020-2105411. Voor spoedgevallen is de organisatie bereikbaar op 06-45210149 (Mascha Brinkkemper) of 06-45210148 (Angelica van Veen)


Roadcardshop

Roadcardshop Breukelen
De Corridor 12e
3621 ZB  Breukelen
0346-284848
ma t/m vr 10.00 – 17.00 uur
e-mail: info@truck-shop.nl