Harbers neemt activiteiten J.B.G. van Leeuwen over

14 juni 2013 | 14:25

Harbers neemt activiteiten J.B.G. van Leeuwen over

Heering doet Van Leeuwen van de hand

Harbers Trucks lijkt op het overnamepad. Berichtten we vorige week al over inlijving van de onderhoudstak van Renault Trucks Barneveld, nu kregen we een persbericht met betrekking tot de overname van carrosseriebedrijf J.B.G. van Leeuwen.

Van Leeuwen carrosserie was al in bezit van een andere partij, namelijk carrosseriebedrijf Heering B.V. uit Vaassen. Heering draagt de activiteiten van het voormalige ‘J.B.G. van Leeuwen Carrosserie- en Reparatiebedrijf’ per 1 juni 2013 over aan Harbers Trucks Apeldoorn. De achterliggende reden voor dit besluit is dat het uitvoeren van Apk-keuringen en reparaties aan trekkend en getrokken materieel geen kernactiviteit is van Heering, maar wel van Harbers Trucks.

Hans van Leeuwen en Johan Halsema zullen het team van Harbers Trucks Apeldoorn komen versterken. Hans en Johan blijven vooralsnog werken op de bestaande locatie aan de Surinameweg 9 in Apeldoorn.  Per 1 september zullen ze verhuizen naar de Ecofactorij 1. Telefoonnummers blijven ongewijzigd. De vertrouwde service en tarieven blijven gehandhaafd, Hans van Leeuwen is ook in de nieuwe situatie de contactpersoon. 

Truckstar Legends
Evenementen agenda
25 april 2026
Open dag WSI 2026
01 mei 2026
Truckshow Harderwijk 2026
01 mei 2026
T.S.K. 2026
08 mei 2026
Superdik 2026
17 mei 2026
Truckfestival-Westfriesland 2026
23 mei 2026
21e Tekno Event 2026
Zie volledige agenda